info@adanatrans.com
( 0322 ) 224 55 55

Ambalajlı Taşımacılık

adana ambalajlı evden eve nakliyat

Ambalajlı Taşımacılık

Ambalajlama ve paketleme aşaması evden eve nakliyatta en önemli aşamadır nakliye firması seçerken dikkat edilecek en önemli unsurların başında ambalajlama işlemi gelir.

Çünkü ambalajlamanın iyi yapılması eşyalarınızın her türlü dış riske karşı korunması anlamına gelir. Evden eve nakliyat sektöründe taşınacak olan eşyalar, zarar görmemesi için cinsine göre çeşitli paketleme malzemeleriyle koruma altına alınır.

Kullanılan ambalaj malzemesi ve kullanım şekli sevkiyat sırasında eşyalarınızın zarar görmemesi için çok önem arz etmektedir.

Adana Trans Evden Eve Nakliyat firması olarak bu konuda uzman kadromuz ve son teknoloji ambalajlama malzemelerimizle hizmet vererek tüm eşyalarınızı koruma altına almaktayız.

Eşyalarınızı paketleme zamanı geldiğinde alanında uzman paketleme elemanlarımız gerekli tüm malzemelerle evinize gelir.

Ambalajlama işlemi eşyanın yapısına, ağırlığına ve cinsine göre farklılık gösterir. Ekibimiz, kırılma tehlikesine karşı eşyaları hava kabarcıklı naylonlar, koliler ve streç kullanarak paketlemektedir.

Koltuk, vitrin gibi ağır eşyalar havalı naylonlarla ambalajlanırken; ayakkabı, aksesuar, kitap gibi küçük eşyalar ayrı ayrı kolilere konulur.

Beyaz eşyalarınız havalı naylonlarla iki kat sarılarak paketlenir. Mobilyalarınız parça halinde tek tek sarılarak paketlenir.

Kırılabilecek cam, çerçeve, tablo gibi eşyalarınız havalı naylonlarla ve kağıtlara sarılıp özel mukavva kutulara yerleştirilerek taşınır.

Kırılma tehlikesi olan tüm ürünler firma elemanlarımız tarafından özenle paketlenir; böylece bu ürünlerin sarsılmadan ve sürtünmeden taşınması sağlanır.

Ambalajlanan paketler alanında uzman ekibimiz tarafından araçlara özenle yerleştirilir ve sabitleştirilir. Eşyalarınız istenilen adrese zarar görmeden teslim edilir.