info@adanatrans.com
( 0322 ) 224 55 55

Asansörlü Taşımacılık

adana asansörlü taşımacılık

Asansörlü Taşımacılık

Teknolojinin gelişmesi dünyada bir çok sektörü olumlu yönde etkilemiş ve işlerini kolaylaştırmıştır.

Evden eve nakliyat sektörü de teknolojinin gelişmesi ile birlikte asansörlü taşıma hizmetini kullanmaya başlamıştır.

Özel bir vinçli asansör aracılığı ile eşyaların pencere ya da balkonlardan taşınma işlemine asansörlü taşımacılık denir.

Asansörlü taşıma, avantajlarından dolayı ve çok tercih edilmesi sebebiyle nakliye alnında oldukça önemli bir yere sahiptir.

Taşınmanın zorluklarını en aza indirgeyen ve zaman tasarrufu sağlayan asansörlü taşımacılık zamanında ve kusursuz bir taşınma imkanı sağlamaktadır.

Adana Trans Evden Eve Nakliyat firması olarak bulunduğunuz konumun yüksek olması, merdiven ve normal asansörle taşınmasının riskli olması durumlarında modern asansörlü nakliyat kamyonlarımızla şehir içi ve şehirler arası uygun fiyata asansörlü taşımacılık hizmeti sunmaktayız.

Asansörlü taşımacılık için uygun şartların mevcut olması durumunda, özellikle şehir içinde çok hızlı nakliye hizmeti vermekteyiz.

Eşyalarınızın alınacağı evinizin ve taşınacağınız yeni evin cephe şartlarının asansörlü taşımacılığa uygun olması durumunda evinizi asansörlü nakliyat araçlarımızla sigortalı ve garantili olarak taşımaktayız.

Taşıma asansörü güvenli bir yere konuşlandırılıp, ambalajlanmış eşyalar ve mobilyalar güvenli ve dikkatli bir şekilde asansöre yerleştirilmektedir.

Böylece eşyalara zarar verilmeden taşınmakta ve zaman kaybı da yaşanmamaktadır .

Asansörlü taşımacılık alanında başarı ile hizmet eden Adana Trans Evden Eve Nakliyat firmamız eşyalarınızı en uygun şekilde yükleyip asansör ile dilediğiniz kata çıkararak nakliye işlemini gerçekleştirmektedir.