info@adanatrans.com
( 0322 ) 224 55 55

Sigortalı Taşımacılık

Sigortalı Taşımacılık

Sigortalı Taşımacılık

Evden eve nakliyatın çok yaygın bir hale gelmesi ve çok tercih edilmesiyle birlikte firmaların müşterilerine karşı olan sorumlulukları da artmaya başladı.

Durum böyle olunca evden eve nakliyat firmalarının sigortalı taşımacılık hizmeti vermesi kaçınılmaz oldu.

Sigortalı Taşımacılık; yüklenici firma ile yapılan anlaşma kapsamında eşyalarınızın başına gelebilecek herhangi bir zararda haklarınızın koruma altına alınmasıdır.

Sigorta sadece şehirler arası nakliyatlarda yapılır ve aracın kaza yapması, gasp edilmesi veya yanması gibi durumlarda geçerlidir.

Eşyalar taşınırken meydana gelen çizik, kırık ya da herhangi bir zarar ziyandan anlaşma yaptığınız nakliye firması sorumludur.

Adana Trans Evden Eve Nakliyat firmasıyla yapacağınız tüm şehirler arası taşıma işlemleri sigortalıdır ve eşyalarınız yeni evinize zarar görmeden taşınır.

Her türlü riski sıfıra indirmeye çalışan firmamız, sorunsuz bir taşıma yapabilmek için tüm önlemleri almaktadır.

Eşyalarınızın durumuna göre ekspertiz elemanlarımız tarafından sigorta bedeli belirlenir ve bu değer üzerinden sigorta poliçeniz hazırlanır.

Adana Trans Evden Eve Nakliyat olarak eşyalarınızı sigorta altında tutup, hiç bir zarar gelmeyeceğini garanti ederiz.

Bu sayede hem bireysel hem de kurumsal taşımacılık konularında Adana'da en çok tercih edilen firma konumunda yer almaktayız.

Kaliteli hizmete ve güvenceli taşımacılığa her zaman özen göstermekteyiz. Adana Trans Evden Eve Nakliyat firması olarak evinizi ya da iş yerinizi taşırken en büyük güvenceniz ve sigortanız biziz.