info@adanatrans.com
( 0322 ) 224 55 55

Biz Kimiz

adana trans nakliyat

Adana Trans Nakliyat Kimdir

Adana Trans Evden Eve Nakliyat,kurulduğu günden bu yana ihtiyaçlarınız için sizlere kaliteli ve güvenli bir hizmet sunmayı hedeflemektedir.

Adana Trans Evden Eve Nakliyat 2001 yılında Adana merkezli olarak kurulmuş, evden eve nakliyat olarak başladığı hizmet ağını zamanla geliştirerek günümüzde nakliye ve taşımacılığın bir çok kolunda hizmet veren ve verdiği hizmeti hakkıyla yerine getiren bir firma olmuştur.

Evden eve nakliyat bir çok firma tarafından gelişigüzel bir şekilde verilmektedir. Hizmet ve kalite bakımından Adana Trans Evden Eve Nakliyatı bu firmalardan ayıran bir çok özellik bulunmaktadır.

Kurumsal yapıya sahip, markalı ve tescilli bir firma olmamız bizi diğer firmalardan ayıran en belirgin özelliğimizdir ve bu özelliğimiz tercih edilme sebeplerimizin başında gelmektedir.

Adana Trans Evden Eve Nakliyat tüm hizmetlerini yürütürken kanuni yükümlülüklerini yerine getirir; disiplinli ve ahlaklı bir hizmet anlayışıyla işlerini yürütür.

Firmamız; evden eve nakliyat, şehir içi nakliyat, şehirler arası nakliyat, asansörlü taşımacılık, ambalajlı taşımacılık, sigortalı taşımacılık, ofis taşımacılığı, banka taşımacılığı ve kurum taşımacılığı alanları başta olmak üzere her türlü nakliyat taleplerinizi karşılamaya hazırdır.

Hızlı hizmetimiz ve yüksek performanslı araçlarımızla ihtiyaçlarınıza anında cevap vermeyi ve sizlere dünya standartlarında hizmet sunmayı amaç edinmiş bir firma olarak siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktan gurur duyuyoruz.

Sizin için önemli olan bizim içinde önemlidir düşüncesiyle çıktığımız bu yolda en ekonomik fiyatlarla en kaliteli hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

Misyonumuz

Üretilebilir kalite ile mükemmelliğe yaklaşmak, sektörel iş birliği ve maksimum verimliliğin temelindeki müşteri memnuniyeti ve mutlu çalışan ilişkisi ile karlılığını arttırmak, pozitif ve dengeli bir büyümeyle nakliye sektörünün en iyileri arasındaki yerini korumak, tüm faaliyetlerinde ortaya koyduğu vizyonel anlayışı ve çözüm üretme odaklı çalışmaları sayesinde beklentilerin ötesinde hizmet sunmaktır.

Firmamız, Adana’da lider bir nakliyat firması olup, yükselerek en çok tercih edilen bir konuma gelmeyi, tüm nakliye alanlarında en iyisi olmayı, diğer nakliyat firmaları ile de pozitif ilişkiler kurarak paylaşımlarını arttırmayı, insan yaşamına faydalı ve ülke ekonomisine katkıda bulunan bir marka olmayı hedeflemektedir.

Vizyonumuz

Sürekli gelişmelerin takipçisi olarak profesyonel kalitede hizmet üretmek ve sunmak, maksimum kusursuzluğu ve yüksek verimliliği yakalamaktır. Firmamız, nakliye alanında ortaya çıkan ve çıkabilecek olan tüm gelişmeleri, teknolojileri ve yeni yöntemleri bünyesine katmaktadır.

Kalite Politikamız

En kaliteli malzemeleri kullanarak, nakliye alanında ortaya çıkan tüm gelişmeleri takip ederek uzman kadromuz ile birlikte sizlere en kaliteli, en güvenilir ve en ekonomik hizmeti sunmaktır.

Firma Sahibi Kurulduğu İl Kuruluş Yılı Araç Sayısı
Ersin Erdoğan Adana 2001 4