info@adanatrans.com
( 0322 ) 224 55 55

Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Nakliyat sektöründe 2001 yılından beri Adana’da ev taşımasında ciddi hizmetler sunan Adana Trans Evden Eve Nakliyat firmamız, kalitesinden ödün vermeyen hizmet anlayışı ile evden eve nakliyatsektörünün lider kuruluşlarından biri olmuştur.

Firmamız evden eve nakliyat hizmetini ücretsiz ekspertiz hizmetiyle başlatır. Firmamız tarafından gönderilen uzman eksperimiz, nakliyat aşamalarını ve nakliyat ücretini belirler.

Ücrette anlaşıldığı taktirde nakliyat sözleşmesi imzalanır. Belirtilen gün ve saatte nakliye işlemi başlar. Uzman personelimiz taşınma günü gerekli tüm malzemelerle evinize gelir ve eşyalarınızı paketlemeye başlar.

Paketleme aşamasında eşyalarınız sınıflandırılır. Kırılabilecek eşyalar ayrı ayrı paketlenir. Büyük eşyalar demonte olarak paketlenir.

Beyaz eşyalarınız da havalı naylonlarla iyice sarılarak paketlenir. Paketleme işleminde birinci kalite malzeme kullanılır.

Ambalajlama işi bitince, personelimiz tüm eşyaları nakliye aracımıza taşır ve yerleştirir. Eşyalar yolda herhangi bir zarar görmemesi için araca sabitlenir.

Yeni adrese ulaşıldığında taşıma işlemine başlanır. Eşyaların taşınacağı kat yüksekse asansörlü taşımacılık hizmetinden faydalanılır.

Taşıma esnasında üst düzey dikkat ve özen gösterildiğinden eşyalarınızın zarar görmesi imkansızdır. Eşyalar yeni evinize çıkarılır ve paketlerinden çıkarma işlemi kısa sürede tamamlanır.

Demonte edilen eşyalarınız monte edilir, beyaz eşyalarınız bağlantıları yapılarak çalışır konumda size teslim edilir. Tüm eşyalarınız göstermiş olduğu yerlere yerleştirildikten sonra son kontroller yapılır ve evden eve nakliyat hizmeti tamamlanır.

Adana Trans Evden Eve Nakliyat hizmete başladığı günden bu yana sayısız insanın evini, iş yerini güven içerisinde taşıyarak sayısız hizmeti yerine getirdi. Memnuniyeti her defasında sağlamayı başaran firmamız taşınma işlemlerinizi en kısa zamanda yerine getirmektedir.

Sizlerin memnuniyetini ve eşyalarınızın güvenliğini sağlamak bizim için gururdur.