info@adanatrans.com
( 0322 ) 224 55 55

Kurumsal Evden Eve Nakliyat

kurumsal evden eve nakliyat

Kurumsal Evden Eve Nakliyat

Kurum denilince aklımıza özel ve kamu alanında bulunan her türlü kurum gelir.

Kurum taşımacılığı; kamu daireleri olan hastane, sağlık ocağı, okul, belediye gibi kurumlar ve özel sektör olan eczane, ecza deposu, giyim mağazaları, alış veriş merkezi gibi kurumların eşyalarının taşınma işleminin gerçekleştirilmesidir.

Kurum taşımacılığı ve evden eve taşımacılık birbirine benzese de farklıdır. Bunun nedeni; kıymetli ofis mobilyaları, elektronik eşya ve özel evrakların taşınacak olmasıdır.

Bu sebeple kurum taşımacılığı, taşımacılıkta en önemli ve en çok dikkat edilmesi gereken alan olarak kabul edilir.

Bu taşıma sürecinde kıymetli eşyaların ve belgelerin kaybolmaması ve zarar görmemesi için nakliyat firmaları büyük titizlik ve özen göstermelidir.

Diğer nakliyat işlerine göre daha profesyonel ve dikkatli bir çalışma gerektiren kurum taşımacılığı için firma seçerken çok dikkatli olmak gerekir.

Adana Trans Evden Eve Nakliyat kurumsal firma taşımacılığı alanında başarılı çalışmalar gerçekleştirmiş olup müşterilerinin beklentilerine büyük bir dikkat ve özenle cevap vermekte ve kaliteli çözüm önerileri sunmaktadır.

Özel bilgi, donanım, tecrübe ve deneyim gerektiren kurum taşımacılığını alanında uzman elemanlarımızla birlikte güvenilir ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Kurum taşımacılığı hizmetinden önce bir eksperimiz taşıma hakkında gerekli bilgileri araştırır. Mevcut binanın durumu, konumu, taşınacak eşyaların miktarı ve hacmi, taşınılacak binanın adres bilgileri, durumu ve konumu incelenir.

Yapılan analizden sonra taşınmanın yapılacağı gün ve saat kararlaştırılarak ön hazırlıklara başlanır. Son olarak tecrübeli ve uzman personelimizle nakliye işlemi gerçekleştirilir.

Taşıma sırasında herhangi bir hasar olmaması için eşyalar, havalı naylonlarla paketlenir. Eşyalar araç içerisine sağlam bir şekilde yerleştirilir ve sabitlenir.

Gereksiz masraf ve zaman kaybının önüne geçmek için eşya miktarına göre araç bulundurulur.

Tüm bu işlemlerin ardından eşyalar yeni adrese güvenle getirilir. Yüksek katlara eşya taşınacaksa asansör kullanılarak taşıma işlemi sorunsuz bir şekilde tamamlanır.